Войти
Войти через:
Facebook
ВКонтакте
Создать профиль туриста
Ваше имя
Ваш email
Ваш пароль
 
Создание в один клик:
Facebook
ВКонтакте

День перший - Ворохта


Прибуття

Наш потяг мав прибути до Ворохти о 9:18 ранку, але десь біля міста Надвірна, йому стало зле. До Яремче ми ледь повзли, декілька разів при цьому зупиняючись на невідкладну допомогу. В місті дізналися, що наш бурлак здох і доведеться чекати місцевий дізєль. Підкріпившись кухнею, швидкого приготування, і випивши кави ми рушили далі. В Ворохту ми приїхали майже з трьох часовим спізненням.

Швидко перепакувавши речі і придбавши води ми вийшли на маршрут.

До першої ночівлі, полонини Кукул, було близько 11 км, тому ми, не зважаючи на запізнення, їшли не поспішаючи. Перша третина шляху була селищем, далі Карпатським національним природним парком. Шлях був не складний і набрати нам потрібну було лише 700 метрів. Поївши трохи малини на схилах гори Кукул вийшли на полонину Лабєска, а вже згодом піднялись на хребет Кукула.

Маркер маршруту у Ворохті

Облаштоване місце стоянки під Ворохтою

Полонина Лабєска

З хребта відкрився чудовий вид на Чорногірський масив, Свидовецький масив і Горгани.

Вид на Чорногірський масив, Свидовецький масив і Горгани

Розкопки на полонині Кукул

Під нами простяглася полонина Кукул. В цей час там відбувались розкопки пошукової військово-меморіальної експедиції «Міжнародна Вахта Пам'яті «Черемха-2016» («Карпаты-2016»). Спустившись на полонину ми дійшли до табору пошуковців, де нам зробили невеликий екскурс в історію і показали велику кількість знайдених артефактів Великої війни.

Розкопки на полонині Кукул - головний табір

Розкопки - артефакти Великої війни

Розкопки - артефакти Великої війни. Граната.

Невеличкий екскурс у історію

Ночівля

Свій табор ми розбили біля табору пошуковців, коло лісу ближче до джерела. Зустрівши мальовничий закат на полонині ми полягагли спати, навіть і не підозрюючи, що нас чекає наступного дня.

Захід сонця на полонині КукулОбсуждение и комментарии
Комментариев пока нет
Что бы оставить комментарий необходимо войти в свой аккаунт.
Facebook Другие способы