Войти
Войти через:
Facebook
ВКонтакте
Создать профиль туриста
Ваше имя
Ваш email
Ваш пароль
 
Создание в один клик:
Facebook
ВКонтакте

Ворохта-Кукул-Говерла-Петрос-Ясиня


Передмова

Дуже хотілось в гори, але куди і з "ким" було не важливо, розглядалися усі пропозиції, аби подалі від Києва. Зондувати друзів почав здалегіть, більш ніж за місяць до походу. З часом походу було вирішено відразу, це свята на 24-28 серпня (2016 року). Але чим ближче була дата від`їзду, тим меньше залишалось людей у яких виходило вирватися до Карпат.

16 серпня зосталось двоє лихих, згодних йти при будь-яких умовах, це я і моя співробітниця Ірина. Планувати піші походи в гори ми не вміли, тому вирішили зробити легку подорож та "по-матрасничать" десь біля Говерли. Полонина Кукул була дуже привабливим варіантом, але навіть йти у лайтову подорож треба мати хоч якийсь план.

Звернувся за допомогою до Артема, як стало відомо згодом, до трєтього участника нашого походу. Він мені підказав, як правильно зробити трек маршруту та відмітити усі ключові точки, дяка. Почав планувати маршрут, зрозумів, що на одному місці "топтатися" чотири дні, це забагато. Після дня мозгування, зробив чорновий варіант треку: Ворохта-Кукул-Говерла-Петрос-Свидовець.

На наступний день, стало відомо, що Артем йде з нами, і як то кажуть вирішили “сообразить на троих”. Розподілили спорядження, іжу, склали меню, підкорегували маршрут нашої подорожі (джерела питної води, місця ночівлі, час на подорож між точками та інше). Було вирішено скоротити шлях і йти “навпростець” з полонини Кукул до Говерли по кордону двох районів Рахівського і Надвірнянського (про це згодом), а кінцевою точкою стало смт Ясиня.

День перший

Наш потяг мав прибути до Ворохти о 9:18 ранку, але десь біля міста Надвірна, йому стало зле. До Яремче ми ледь повзли, декілька разів при цьому зупиняючись на невідкладну допомогу...


День другий “Навпростець”

Ранкові збори зайняли на годину більше запланованого часу і місце стоянки ми покинули о 10:10. За цей день ми повинні були подолати 15 км, піднятись на Говерлу і розбити табор на полонині Головчеська перед Петросом. Але все сталося не так, як гадалося :)


День третій - Дві по 2к або наввипередки з часом

Прокинулись в гарному гуморі і з великим бажанням довести почате до кінця. Під час сніданку, спланували день майже похвилинно, швидко зібрались і повернулись до підніжжя Говерли, все тим же жовтим маршрутом.


Крайній день або повернення в цивілізацію

Ми добре відпочили, вчорашня втома майже не відчувалась, то мабуть цілюще повітря Карпат так діє...

Обсуждение и комментарии
Комментариев пока нет
Что бы оставить комментарий необходимо войти в свой аккаунт.
Facebook Другие способы